מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום שלישי, 6 באוגוסט 2019

במשטרה שותלים ראיות מפלילות במסגרת פעילותה ולראייה - "מחוז ירושלים" עונה ראשונה פרק 9

משטרת מחוז ירושלים, הצד המזרחי, שכונת עוסאוויה, נובמבר 2018.
הימים ימי המפכ"ל אלשיך המגה כושל - שוטרים שתלו נשק מסוג M16 בבית במזרח ירושלים לצורך צילומי סדרת הדוקו - ריאלטי "מחוז ירושלים". 
זה הולך ככה: בערוץ כאן 11 שודרה סדרת "דוקו-ריאליטי" שאמורה לתעד את עבודתה המורכבת של המשטרה במחוז ירושלים (היא גם נקראת כך). הסדרה הועלתה במלואה גם לערוץ היוטיוב של כאן. נכון דוקו?
אז מתברר שכחלק מהצילומים השוטרים תועדו פושטים על בית משפחה במזרח העיר ומחרימים משם רובה צה"לי. נכון ריאליטי?
מתברר שהשוטרים הביאו את הנשק איתם ואף ציידו את אב המשפחה בפתק שלא נתפס דבר. ולמה זה מסריח?
המשפחה הזו לא ביקשה להשתתף בסדרה. הטשטוש לא מנע מהשכנים לזהות אותם. עכשיו השכנים לא מבינים איך קרה ששידרו בטלוויזיה שנתפס שם נשק ועדיין לא קרה למשפחה כלום.
 איפה עובר הגבול כשהבידור חשוב יותר מבני אדם?
היום זה הם, מחר יעשו "דוקו-ריאליטי" על מפלג הסמים וישתלו אצל משפחה אקראית קילו הרואין. מה יעזור לה פתק ש"זה בעצם פרופ'"?
מחרתיים יעשו "דוקו-ריאליטי" על חוקרי רציחות וישתלו כלי נשק בבתים אקראיים.
למה לעצור שם?
אולי בסוף כולם כל כך ישמחו שהפושעים נתפסו, שאף אחד לא ירצה לדבר על הפרופ. שפל ערכי ומוסרי חסר תקדים שהתדרדרנו אליו.
השוטרים שמשתתפים בסדרת הדוקו "מחוז ירושלים" תיעדו מציאה של רובה בביתו של סאמר סלימאן בעיסאוויה. עם סיום הצילומים, השוטרים נתנו לו מסמך ובו נכתב כי לא נתפס דבר. אך לפי הפרסום ב"הארץ", שכניו זיהו אותו על המסך וכעת הוא חושש שיחשבו שהוא משת"פ .
לטענת גורמים, הנשק הושתל לבקשת אנשי ההפקה ובאישור קצין משטרה. לטענת עיתון הארץ, קצין משטרה ששהה בשטח אישר לאנשי ההפקה לשתול את הנשק בבית בעיסאוויה. השוטרים תפסו את הנשק שהושתל ונתנו לבעל הבית מסמך רשמי, לפיו לא נתפס דבר לא חוקי, כולל אמל"ח או M16 בפרט.
ועכשיו, חייו של בעל הבית בסכנה, מאחר והוא חשוד באופן לגיטימי על ידי שכניו כ"משתף פעולה" עם היהודים ואו המשטרה - הרי רואים שנתפס נשק אך הוא אפילו לא נעצר ולא נחקר. איך זה? מעורר תהיות!!! מעורר שאלות!!! הוא בטוח משת"פ, נכון?
שיתוף פעולה מסוג זה ידוע כעילה לרצח בשכונה הישראלית הזו, כמו בכל חברה ערבית, כולל עילה לרצח על רקע פגיעה בכבוד המשפחה.
מי ששותל ראיות מפלילות בסדרות דוקומנטריות שותל ראיות גם בדרך של שיגרה - זאת מאחר והסדרה ״משקפת מציאות״. ימי שועל מגה כושל!!! אשר ממשיך את דרכם של קודמיו לתפקיד המפכ"לות
פשוט וקל. כל שוטר וכל מפקד ששתל או שידע על המזימה לשתול אמל״ח רק לצורך תוכנית טלויזיה מקומו בבית הסוהר.
ובמאמר מוסגר - המשטרה : הפקת "מחוז ירושלים" הציעה לשתול את ה-M-16 בבית המשפחה בעיסאוויה, לא אנחנו. לנו ישבתכנית לשתול סמים מסוכנים לכמה ח"כ מהימין שאנחנו שונאים או רוצים להפיל כי הם דורשים מאיתנו לבצע את עבודת המשטרה כראוי, לתפוס "פדופיל" מושתל בגן ילדים, להציל קשישה נשדדת און ליין - אנחנו נבוא כבר עם אמבולנס כי יש בתכנון לפתוח לה ת'ראש, ולהציל תיירת שוודית באמצע אונס (השוטר "ישחק" את האנס... הוא שוטר מצטיין מגיע לו להתפרק)
אכן, זה לא אנחנו, זה הם...
מזל שאין גם סדרת טלויזיה על פיענוחים פיקטיביים (!) של תיקי רצח (רק שלא יקבלו מזה הרעיון)
אז איך זה שאף עיתונאי לא שואל איך השוטרים קיבלו צו חיפוש לביתו של סלמאן בשכונת עיסאוויה מהשופט בבית המשפט? בטח חירטטו לו שוב את הטיעון הסטנדרטי עם "מידע מודיעיני" - כי הרייטינג בוער והמשטרע כל כך זקוקה לאהדת הציבור בזכות המוניטין המחורבן באופן מוצדק... אז פרסומת אחת וד"ש לאילנה דיין מאלשייך, המפכ"ל לשעבר והמגה כושל. עוד דקה נשוב....
 ואין טעם לפנות למחלקה לחקירות שוטרים - התיק יסגר ללא חקירה ב-99% מהמקרים.
אחרי הבלוף בסדרת ״מחוז ירושלים״ אני ממתינה לבלוף הגדול על מחוז ש״י וחקירה פיקטיבית של תיקי אונס קטינות ופדופיליה.... סדרה לכל העונה...???
ערוץ כאן 11 הודיע כי הפרק המדובר של הסדרה מחוז ירושלים, פרק 9 הוסר מהרשת. לצפייה ישירה בפרק הסיום של העונה הראשונה "מחוז ירושלים". בהמשך, נגרמה מבוכה נוספת במשטרה, כאשר בתאגיד כאן 11 הוחלט להוריד את הסדרה מחוז ירושלים מהאוויר בעקבות השתלת הנשק בביתו של תושב ירושלים ומעצרי השווא בקהילת שבו בנים לגבולם - העצורים נעצרו לצרכי הצילומים ושוחררו מיד.
כשהמשטרה אומרים שיופקו לקחים צריך לדאוג. הרי את התוצאות כבר ראינו בטלוויזיה.
בקרוב
הסרט המתחרה שישבור קופות (וגולגולות): ״השותלים״!!!
מפיק: אלשיך.
במאי: הלוי
דוברות: לפידות
אתר הצילומים: מטא״ר ים
מבחני סט: המכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש.
ייעוץ משפטי: מטא״ר ים
קסטינג: אמ״ש מטא״ר.
יורם הלוי בבית. המפכ"ל דאז אלשיך בבית. הדוברת דאז מירב לפידות בבית. פרסומת אחת וכבר חוזרים. עוד דקה נשוב.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה