מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום שלישי, 17 בינואר 2017

גבר? עצור!!! 17 עובדות שאתה חייב לדעת על המין השולט!!! (נשים😏)

1. בערך אחוז אחד מכלל הנשים אלרגיות לנוזל זרע. מספר דקות או שעות לאחר שהעור שלהן בא במגע עם נוזל הזרע, הוא מתחיל להתנפח ולגרד. למרבה המזל, קונדום מונע את התלקחות האלרגיה ומאפשר קיום יחסי מין ללא סבל מיותר.
2. מחקר גילה שאחד למאה אנשים הם א-מיניים, כלומר הם אף פעם לא נמשכו מינית לאף אחד.
3. לעומת זאת, שני אחוז מהנשים נמצאות במצב מתמיד של משיכה מינית. הן סובלות מתסמונת גירוי מיני מתמשך, שגורמת להן להגיע לאורגזמה בין עשר למאות פעמים ביום.
4. בשנות העשרה והעשרים לחייך, תוכל להגיע לפורקן עד עשר פעמים ביום. הסיבה לכך היא רמות הטסטוסטרון הגבוהות בגופנו, שגורם לליבידו להשתולל.
5. טמפרטורת האשכים נמוכה תמיד בכמה מעלות מאשר שאר חלקי הגוף, אחרת הזרע היה נפגם. כשהטמפרטורה בחוץ קרה מדי או כשאנחנו טובלים במים קרים במיוחד, שרירי כיס האשכים מרימים את הזוג המלכותי קרוב יותר לגוף, כדי שיתחממו, וכשחם, האשכים מתרחקים מהגוף כדי לתפוס בריזה.
6. ככל שתחווה יותר אורגזמות, כמות נוזל הזרע שתייצר תקטן. אם עבר יום מאז האורגזמה האחרונה שלך, גופך יוכל לייצר כפית אחת של נוזל זרע, אבל אם עברו רק מספר שעות, הכמות תהיה הרבה יותר קטנה.
7. לנשים שאוכלות שוקולד מדי יום יש תשוקה מוגברת לסקס וההתנסויות שלהן בין הסדינים מספקות יותר, כך על פי מחקר איטלקי.
8. בלילה איבר המין שלך עובד שעות נוספות. מתברר שאנחנו חווים כשש אורגזמות בזמן שינה ממוצע של שמונה שעות. זקפה בזמן השינה שומרת על בריאותו של השמוליק, כי היא מאפשרת לחמצן לעבור לרקמות שלו.
9. גברים הם לא היחידים שאיבר המין שלהם גדל כשהם מגורים. כשנשים מחורמנות, השדיים שלהן מתמלאים מעט והנרתיק מתרחב, ואם מגרים את נקודת הג'י שלהן, שגודלה הרגיל הוא כשל אפונה והיא נמצאת בדופן הקדמית של הנרתיק - היא יכולה לגדול עד לגודלו של אגוז.
10. הדחף לאונן גדל כשאתה נמצא במערכת יחסים זוגית. ההסבר לכך הוא שיחסי מין סדירים מגבירים את יצור הטסטוסטרון וגורמים לך להיות הרבה יותר חרמן מאשר כשהיית רווק.
11. כמעט כל הנשים זקוקות לליטופים מגרים באיבר המין כדי לחוות אורגזמה, אבל יש אחוז אחד של נשים שמסוגלות לגמור רק מגירוי ידני של הפטמות.
12. בתקופת המבחנים החשק המיני אצל סטודנטיות יורד, אבל אצל סטודנטים הוא דווקא מתגבר ככל שלחץ המבחנים הולך וגדל. סקר שערכה חברת דקסון, המשווקת את הגלולה למניעת הריון פמינט, בקרב 500 סטודנטים באוניברסיטת תל אביב ובמכללה למנהל, חשף כי 63 אחוז מהסטודנטים הגברים דיווחו על עליה בחשק המיני במהלך תקופת מבחנים, ו-72 אחוז מהסטודנטיות טוענות כי החשק המיני שלהן יורד.
13. 30 אחוז מהנשים מעל גיל שמונים עדיין מקיימות יחסי מין עם בעל או חבר לחיים. מה הפלא שלוויאגרה יש הצלחה כזאת מסחררת?
14. בכפית של נוזל זרע יש שבע קלוריות.
15. במהלך חייך תגיע לשפיכה 7,200 פעם בממוצע.
16. מהירות השפיכה הממוצעת היא 45 קמ"ש.
17. בין הניחוחות שיגבירו את זרימת הדם אל האופטימוס פריים שלך: לבנדר, אניס ושוקולד.


מאחלת לכולםם שבוע מלא בסקס😏

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה