מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום ראשון, 27 באוגוסט 2017

השמאל בישראל נחשף במלוא תפארתו בהפגנה בפתח תקווה


''... היש עם בעמים אשר מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל יסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אוייב עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות? אכן, ברוסיה ב-1881, בעצם ימי הפרעות, ישבו בנים ובנות לעם ישראל והדפיסו בחשאי מתוך מסירות נפש, פרוקלמציות, הקוראות לפוגרומים, מתוך תקווה שהדם היהודי שישפך יעזור להתקוממותו של המוז'יק הרוסי. אכן יודעת ההיסטוריה העברית כל מני רנגטים ודגנרטים. צורות של שמד. כל עוד אפשרי הדבר שיבוא ילד יהודי לארץ ישראל, ילד שטופח על-ידי יסורי הדורות ומשא הנפש של דורות, וכאן ידבקו בו חיידקים של שנאה לעצמו, של 'עבדות בתוך המהפכה', ויטרפו עליו את דעתו עד כדי כך שיראה את הגאולה הסוציאלית בנאצים הפלשתינים שהצליחו לרכז כאן בארץ את האנטישמיות הזואולוגית של אירופה עם תאוות הפיגיון שבמזרח - אל ידע מצפוננו שקט."
~ נאום 1 במאי 1936; פורסם בדבר 4 במאי 1936 ברל כצנלסון
אוטואנטישמיות בהפגנת השמאל לחרדי: תגזוז את השיער מהפנים - זהו ה0מאל האנטישמי בהוד תפארתו.
אמש, לקראת מוצאי שבת, נערכה הפגנת שקר כלשהו בפתח תקווה בקרבת מקום מגוריו של היוץ המשפטי לממשלה, בהובלת אלדד יניב וארגוני השמאל הקיצוני הממומנים על ידי קרן פורד האנטישמית. דתי מבוגר שהגיע לשאול למה הם לא מחכים ליציאת השבת עם ההפגנה בפתח תקווה, מותקף באלימות על ידי נאצים יהודים במשפטים כמו "תוריד את השטיח מהראש שלך", (כיפה) ו"תוריד את השערות מהפנים".  הדברים נאמרו על ידי חילוני שמאלני מקיבוץ מזרע שהשתלח בקשיש החרדי ואמר לו בלהט השינאה התהומית ליהדות, לגזור את שערות זקנו ולהוריד את השטיח שעל ראשו. 75 שנים מפרידות בין קצין ה-S.S לאיש הקאפו המודרני.
שמו של האיש אברהם פורת מקיבוץ מזרע. גם בארה"ב האיש הרע הזה אברהם פורת היה עסוק בלהכפיש את ראש
הממשלה . אין לי אלא להזדעזע מעומק שינאת החינם שיש לשמאל על כל מה שמדיף ריח יהודי. זה מזכיר לי את התקופה החשוכה ביותר בהיסטוריית האנושות, בה הנאציזם טבח ביהודים בשם תורת הגזע. אני רוצה להרחיב בדיבורי אך נעתקות המילים מפי מתוך צער על עם ישראל, עם הסגולה, שלא השכיל להתאחד, ולבקש את גאולתו הניצחית אל מול הרשע המקיף אותו על כל צעד ושעל ומבקש להשמידו...!!!
 מדהים איך תמיד כשצץ סרטון של ימני שמדבר לא יפה אז זה תחילה של תהליכים, התנהגות ליכודית טיפוסית, או סתם מפגן שנאה, אבל כשזה בא משמאל זה בכלל גורם לפילוג, ליבוי השנאה, והסתה נגד ציבור שלם. אם זה היה מימין כבר מזמן היו זועקות כותרות על "מפגן השנאה" או "מה קרה לנו" ו"תהליכים שאשכרה מזכירים את שנות ה-30". אבל זה משמאל. וזה במסגרת חשש לדמוקרטיה ומלחמה מזוייפת בשחיתות. לכן זה עובר חלק. ממש אוטואנטישמיות וחרדופוביה מזכיר את שנות ה-30 בגרמניה.
אין לי מילים בושה!! שנאת חינם. המשפטים האלה מזכירים משפטים מגרמניה הנאצית... כואב הלב

אוטו אנטישמיות הייתה בהיסטוריה ורק שינתה צורה: בדור המדבר קראו להם ערב רב ; בדור החשמונאים קראו להם מתיוונים ; בדור האינקוויזיציה קראו להם משומדים ; בדור השואה קראו להם יודנראט וקאפו ; ובדור שלנו קוראים להם השמאל הקיצוני הארור. לראות את זה ולשאול בפשטות - מי האוייב האמיתי שלנו הערבים או ....... אנחנו?אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה