מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום חמישי, 17 בנובמבר 2016

האותיות הקטנות שחברות הסלולר לא מספרות לנו

מה ההבדל בין 100 קמ"ש של BMW ל-100 קמ"ש של דייהטסו?
זוהי שיחה אמיתית שהוקלטה בין נציגת מכירות ללקוח פוטנציאלי. לפי נציגת המכירות, 100 קמ"ש זה לא תמיד 100 קמ"ש, תלוי ברכב. אם 2 רכבים יצאו מאותו המקום לתל אביב במהירות 100 קמ"ש, לדבריה ה-BMW יגיע יותר מהר מהדייהטסו.
ברוב המקרים, אין הבדל בין 100 קמ"ש של BMW ו-100 קמ"ש של דייהטסו. זאת אומרת ששני רכבים שיוצאים מאותו המקום ונוסעים לאותה הנקודה במהירות 100 קמ"ש יגיעו באותו הזמן. 100 קמ"ש זה 100 קמ"ש. על אותו משקל, אם תחתוך פיצה ל-6 משולשים או ל-8 משולשים, עדיין מדובר בפיצה משפחתית והגודל של הפיצה לא השתנה. כך שזה לא משנה אם אכלת פיצה שנחתכה ל-6 משולשים או 8 משולשים.
יחד עם זאת, כשמדובר בספק סלולר, תוכנית ללא הגבלה יכולה להיות מוגבלת, אלא אם כן מדובר בהוט מובייל. זאת אומרת שחברות הסלולר מוכרות ללקוח חבילה ללא הגבלה אבל מגבילים את נפח הגלישה ל-6GB או 8GB. כשהלקוח עובר את הכמות שהוקצבה לו לגלישה, יתכן שהמהירות תצומצם באופן משמעותי או שהוא ישלם ביוקר על כל חריגה.
בהוט מובייל, חבילת סלולר ללא הגבלה היא באמת לא מוגבלת בגלישה באינטרנט.  בתכנית ללא הגבלה אקסטרה של הוטמובייל תקבלו:

תכנית ללא הגבלה Extra
  • גלישה ללא הגבלה
  • שיחות, וSMS ללא הגבלה
  • SIM עד הבית תוך 3 ימי עסקים עם שליח
  • שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל-31 יעדים
  • אפשרות לספק אינטרנט ביתי חינם למשך 6 חודשים
  • SIM בעלות 30 ₪ - החזר למזמינים/מתניידים 2 קווים ומעלה

49 ₪ לחודש למשך שנה

פנו אליי להצטרפות בטלפון 0547790549

רשימת 31 היעדים בחו"ל הכלולים בתכנית - אוסטריה​ ​אוסטרליה ​איטליה ​אירלנד ​ארגנטינה ​ארצות הברית ​בלגיה ​בריטניה ​גרמניה ​​דנמרק דרום אפריקה (מדינה) ​הולנד הונג קונג הונגריה ותיקן טורקיה טייוואן יוון לוקסמבורג​​ מלטה נורבגיה​ ​ניו זילנד​ סינגפור​ ספרד​ פולין​ פורטוגל​ צרפת​ קנדה​ רוסיה​ שוודיה​ שווייץ​


צרו קשר למידע נוסף עם מיכל בטלפון 0547790549 או תשאירו פרטים ליצירת קשר

*ניתן להצטרף לרשת HOT mobile עם מכשירי GSM תומכים מדור 3 ומעלה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה