מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום שלישי, 23 בדצמבר 2014

לטענת האיסלאם, ישו היה מוסלמי והמלך שלמה בנה מסגד בהר הבית

THE WEST WALL OF THE BEIT HAMIKDASH BUILT BY SHLOMOככה זה כשאברהם הוא המוסלמי הראשון - ישו היה למעשה מוסלמי ולא יהודי ואילו שלמה המלך בנה בהר הבית מסגד ולא בית מקדש יהודי. כך מסביר דר' מרדכי קידר מהמחלקה ללימודי היסטוריה של המזרח התיכון בבר אילן, את טענת מוחמד הנביא והאיסלאם. טענות מוסלמיות אלו הופיעו לאור הטענה של הדתות המונותאיסטיות שקדמו לאיסלאם - היהדות והנצרות, לכך שקיים דמיון רב בין הדת החדשה של הנביא מוחמד אליהם. הרי ההיסטוריה האיסלאמית שאובה מהיהדות והנצרות - הנביאים הנם אותם הנביאים, האירועים אותם אירועים ושאולים מהיהדות והנצרות.
בכדי להוכיח עצמאות מהדתות המונותאיסטיות הקיימות, האיסלאם ומוחמד נביאו כבשו את ההיסטוריה של המזרח התיכון במטרה לייחס אליהם את האירועים הקיימים. בכך הם מייחסים לגיטימיות ועצמאים. הרי היהודים מזייפים כתבי קודש ורוצחי נביאים רק כדי לקעקע לגיטימיות לאיסלאם. לכן, המוסלמים המציאו היסטוריה בת 1,400 שנים ואף בת 3,000 שנים. העולם מכיר בעובדות ההיסטוריות הנכונות והאמיתיות. פלסטין היא מדינת היהודים וירושלים בירתה. גם הקוראן, לא פחות, מכיר בעובדות אלו.
אין קשר בין איסלאם לשלום. פרוש האיסלאם הנו הכנעה למוסלמים. על עמים אחרים להיות מושפעים ותחת שליטת האיסלאם. על עמים אחרים להיות מושפלים ולכן, קיים מס הגולגולת כשחלק מטקס גביית המס, יש להשפיל אותם ולהכות בהם כדי שיפנימו תחת מי הם נשלטים ולמי הם כפופים. כחלק מהמאבק הקיומי, הדתות האחרות בטלות והן דתות שקר. רק האיסלאם היא דת האמת.
לפי האיסלאם, אין ליהדות אומה. יהודי קנדי הוא קנדי שמאמין ביהדות ושההיסטוריה שלהם מומצאת מאחר והם שייכים לאומה המקומית. ישראל אינה שייכת להם מאחר ומאז המאה השביעית, ארץ ישראל היא מוסלמית, לטענת האיסלאם. לפיכך, פלסטין היא ארץ קודש לאיסלם וארץ ישראל אינה לגיטימית. מאחר ולפי האיסלאם, היהודים הנם בני חסות של המוסלמים, זוהי כפירה שהיהודים מכריזים על עצמאות, ממש חטא כנגד האיסלאם. כך גם לגבי ירושלים, העיר השלישית בקדושתה לזרם הסוני באיסלאם. הדבר מהווה איום על המוסלמים, לגישתם.
המטרה הנה למנוע מהיהדות להיות דת לגיטימית. לכן לטענת האיסלאם, ישראל מעולם לא תהיה מדינה יהודית בכדי לא לכפור באיסלאם. זוהי פגיעה בקיומו של האיסלאם. ככל שישראל קיימת כמדינה, הזעם האיסלאמי הולך וגדל. לכן, השלום לעולם לא יהיה קבוע ותמיד יופר. כל הסכם שלום יהיה זמני. הוא מתבסס על פתווא, המאשרת כהלכה איסלמית בהתבסס על שלום זמני שנתן הנביא מוחמד בתקופתו והפר אותה כשהתאים לו להפר את היציבות. ככל שישראל משגשגת ומדינות איסלמיות קורסות, הזעם גדל אך השקט נשמר לאור האינטרסים הבינלאומיים - התמיכה שמדינות איסלמיות מקבלות מהמערב.
הרוב המוחלט של האינטלקטואלים המוסלמים לא מקבלים את ישראל, גם מי שלמד במערב המפותח, השוויוני והמקבל. הנמר לא יכול להפוך את חברבורותיו ורכבת לא יכולה לעשות סיבוב פרסה. כל הפיכה כזו תהיה כשלון, ממש כמו שניתן לראות בהפיכות האביב הערבי. ישראל מצליחה במקום הם נכשלו. לעומתם, מדינת ישראל והיהודים הנם סיפור הצלחה. לכן קימת שנאה וקנאה לעומת האיסלאם.
טעות ישראלית ויהודית הנה בכך שאין ערוץ תקשורת בינלאומי המקביל לאלג'זירה שמקדם את האינטרסים של מדינת ישראל והיהדות בעולם. לכן, האנטישמיות חוגגת. אף אחד לא קולט את מה שמשודר בלווין הישראלי עמוס - מדובר בלווין ישראלי. אין שום אינטרס לקנות צלחת לווין במיוחד כדי לקלוט את שידוריו וגם כך, הוא משדר בערבית במקרה הטוב רק שעתיים ביום.


 

25 תגובות:

 1. תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.

  השבמחק
 2. תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.

  השבמחק
 3. webstorm khokharpc Thanks for this post, I really found this very helpful. And blog about best time to post on cuber law is very useful.

  השבמחק
 4. utorrent pro farooqpc Thanks for sharing such great information, I highly appreciate your hard-working skills which are quite beneficial for me.

  השבמחק
 5. flvto-youtube-downloader-crack-license-key
   can be an effectively productive slice of applications on The internet and save them onto our personal computer in another of the available formats. The program comprises a look, which makes it handy for anyone with no previous working experience with related programs.
  new crack

  השבמחק
 6. Thanks for the post. Very interesting post. This is my first-time visit here. I found so many interesting stuff in your blog. Keep posting.. smartdraw-crack

  השבמחק
 7. https://healworlds.blogspot.com/2014/12/blog-post_23.html?showComment=1538267142096#c8564824422888349907

  השבמחק
 8. Here's the softwares that you can use free. You guys just visit our site and get all the latest and older softwares Magic Photo Recovery Crack Kindly click on here and visit our website and read more.
  Magic Photo Recovery Crack
  Free Netflix Crack Free Download
  ESET Internet Security Crack
  SolidWorks Crack Free Download
  aSc timetables Free Download

  השבמחק
 9. You Can Also Download Free Software & Mac
  https://tijacrack.com/bittorrent-pro-crack/

  השבמחק
 10. Excellent post. I was checking constantly this blog and I am impressed!
  Very helpful information specifically the last part �� I care for such info a lot.
  I was looking for this particular information for a long time.
  Thank you and best of luck.
  prtg crack
  synthesia torrent
  gihosoft iphone data recovery registration key
  genymotion torrent
  slimcleaner plus serial key
  Crack Like

  השבמחק
 11. This is a fantastic blog! Your website is also very quick to load!
  What kind of web host are you using? Is it possible for you to send me your affiliate link for your web host?
  I wish my website was as quick to load as yours.
  twitter for windows 10 crack
  windows server 2016 crack activation key
  airserver crack
  genymotion crack

  השבמחק
 12. Thanks for the great message! I really enjoyed reading
  you could be a good writer. Evil Alvzis notes blog and testament
  will finally come back later. I want to support
  keep writing well, have a nice weekend!
  roland zenbeats crack
  advanced video compressor crack
  sylenth1 crack
  wolfram mathematica crack

  השבמחק
 13. It was just as enjoyable for me as it was for you.
  I like the drawing and your writing style.
  Please continue to shake to your heart's content.
  Here are the details: uncomfortably quick, but no doubt
  again, as is virtually often the case if you promote this stroll inside.
  ds simulia tosca crack
  guitar pro crack
  movavi photo editor crack

  השבמחק
 14. cyberlink powerdvd ultra 2022 crack The clients get 100% unique Microsoft permit that can be actuated straightforwardly on the authority Microsoft site. Besides, it offers a lifetime permit which demonstrates that it doesn't offer a membership administration and doesn't expect one to recharge it time for an expense.

  השבמחק