מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום שישי, 28 בינואר 2022

*הניסיון שלכם שווה אצלנו! משרה מעולה במוקד ממשלתי*

 *צברתם ניסיון תעסוקתי רב בחייכם ומחפשים את העבודה הבאה שלכם?*

*אנחנו מחפשים אתכם! דרושים עובדים בשלים, בוגרים בעלי תודעת שירות ועקומת למידה מהירה*

*למוקד השירות הממשלתי של רשות מקרקעי ישראל דרושים נציגי/ות שירות לקוחות בראשון לציון*

✨ מענה לשיחות נכנסות לאזרחים, עורכי דין ושמאים בכל הקשור לתחום המקרקעין, נסח טאבו, מס רכישה ועוד. 

✨ בואו ללמוד עולם חדש ומרתק - הכשרה מקיפה כחודש ימים על חשבון החברה

✨ מציעים לכם מקום עבודה מכבד עם מנהלים בגובה העיניים וחשוב מכל, יעדים איכותיים בלבד אנחנו לא מודדים על כמות השיחות, אצלנו תוכלו לתת שירות איכותי לכל לקוח!

✨ המוקד ממוקם בראשון לציון מערב- מול קניון הזהב

✨ שכר בסיס שעולה עם הוותק פלוס עמלות שירות 

✨ אפשרות לעבודה במשרה מלאה  או חלקית (4 פעמים בשבוע)

✨ סביבת העבודה תומכת ומכילה, הטרוגנית ומאופיינת בגיוון גילי רב!

✨ המשרה מתאימה למחפשי עבודה שתודעת שירות טבועה בהם, בעלי אורח רוח, סבלנות, נכונות ללמידה של עולם תוכן חדש ושליטה בסביבת עבודה ממוחשבת.

✨ נכונות אמיתית לעבודה במוקד טלפוני שבו עולם התוכן הינו מקצועי ומורכב.

לפרטים נוספים שלח/י קורות חיים למייל desertstormil@gmail.com   תגובה 1:

  1. נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי על ידי משפחות וחברים לשחרר את השכוח מהנישואים ולהמשיך הלאה בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני צריך ליצור קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי לא ליצור איתי קשר יותר מזה. שנתיים התקשרו אליי באמצע הלילה בוכה והתנצלות שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אלאבה עבד מצוין והנישואים חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחייך, תבנית הכישוף של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com אל תיתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

    השבמחק