מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום שני, 7 בספטמבר 2015

המגן עם קווין קוסטנר - סרט קולנוע לצפייה ישירה עם תרגום לעבריתמה הופך אדם לאגדה? מה שהוא עושה במהלך חייו או מה שאנשים זוכרים לאחר מותו?
יש אגדה על אדם החי מתחת לפני הים. הוא דייג של בני אדם, התקווה האחרונה של כל אלו שנותרו מאחור. קוראים לו המגן.
בסרט הפעולה עוצר הנשימה "המגן", קווין קוסטנר מגלם את דמותו של בן רנדל, מציל, שחיין בעל שם עולמי ומפקד צוות חילוץ ימי שמאבד את צוותו, את כל הפקודים שלו בתאונה טראגית, במבצע חילוץ שהשתבש קשות. לאחר האסון הוא נשלח ללמד באקדמיה למצילי עילית של משמר החופים. 
כדי להדחיק את הזיכרונות הקשים, לנסות ולהתגבר על האובדן, ואולי גם כדי לנסות לשנות במשהו את גורלם של מחלצי העתיד,שוקע גיבורנו בהוראה ועושה מהפכה בשיטות של המוסד היוקרתי. לכן, הוא מחליט להצטרף לסגל ההוראה הקשוח של בית הספר לחילוץ. כמיטב המסורת של "קצין וג'נטלמן" הוא עושה חיים קשים לאלוף שחייה בעבר שלקח תחת חסותו, ואיש חילוץ לעתיד, בחור צעיר ושחצן (אשטון קוצ'ר) שחושב שהוא חכם יותר מכולם ואשר הגיע לאקדמיה כדי למצוא כיוון בחיים, ומלמד אותו דבר או שניים על מחויבות ואומץ. אבל בשעת האמת, כשילחמו יחד מול הים האכזר, הם יגלו מה באמת חשוב כשאתה מביט למוות בפנים. אחרי סיום לימודיו חובר ג'ייק לבן, והשניים יוצאים לאלסקה, למשימת הצלה מורכבת ומסוכנת בים ברינג החצי-קפוא. שם ילמד הבחור הצעיר את מידת ההקרבה הנדרשת ממי שרוצה להיות כמו קווין קוסטנר.


סרט דרמה עם כתוביות בעברית
- The Guardian - Kevin Costner


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה