מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום שלישי, 31 במאי 2016

נשוי שמתחזה לרווק באתר הכרויות - זה לא סקס, זה אונס
בגידה במסגרת מערכת זוגית ממוסדת - אם זה בטרם הנישואין ואם זה במהלך הנישואין, הנה תופעה ותיקה ומוכרת. לרוב, הבגידה מזוהה עם הצד הגברי של מערכת היחסים הזוגית שפועל באופן אקטיבי לחפש לקיים יחסי מין מחוץ לזוגיות. ההתמקדות שלו הנה בסקס נטו. לעתים הוא מחפש מעבר לסטוצים ואף ממסד מערכת יחסים עם מאהבת רווקה או נשואה. לדעתי, בגידה אינה דבר לגיטימי. זה בסדר שהוא חרמן אבל זוגיות זה מעבר לסקס קבוע פעם בשבוע, אחזקת בית והורות. זוגיות זה להתמודד עם הבעיות במערכת היחסים, כולל השגרה. היא לא פותחת לך רגליים? תבדוק איפה הבעיה אצלך, למה אתה לא מצליח לספק אותה ולחרמן אותה. וכן, כשהיא לא פותחת לך רגליים אלא כדי לצאת ידי חובה זה בגלל שהסקס איתך הוא רע. סקס זה דבר מדהים וגם נשים חרמניות ביותר, אפילו אחרי 3 ילדים. היא לא חרמנית עליך יותר? זה בגלל שסקס זה לא רק לחדור איך שהעניינים מתחממים.
בכל אופן, גברים נשואים יכולים להכיר מאהבת או סטוץ בין היתר על ידי מכרה מהעבודה או מחוג החברים או דרך האינטרט - אתרי הכרויות. מעט מאוד מהגברים נשואים מודים במהלך ההכרות הראשונית דרך האינטרנט שהם נשואים. זכותה של האישה הרווקה לבחור עם מי לדבר ועם מי לצאת, בטח כשמדובר בגבר נשוי. מצד שני, יש נשים שלא מחפשות משהו קבוע. זה יכול להיות כי הן נשואות בעצמן או כי הן גרושות וחד הוריות. לכן, הן לא מעוניינות במחוייבות, כך שגבר נשוי יכול להיות אופציה בשבילן. אבל, בשביל הרווקה הצעירה, כשאתה, הגבר הנשוי שבוגד באשתו, מצהיר שאתה רווק או גרוש, זכותה לקבוע שזה לא מתאים לה. שיקרת לה מלכתחילה ואמרת לה שאתה רווק או גרוש, כשאשתך הנוכחית לא יודעת את זה וצלחת לשכב איתה בהסכמתה? זה לא סתם השגת דבר במרמה, זה אונס לכל דבר. אנסת אותה לפי החוק. זה לא משנה אם הצגת את עצמך כטייס כשאתה לא טייס. טענת שאתה טייס ואתה לא טייס והצלחת לגרום לה לשכב איתה? אנסת אותה. הצגת את עצמך כרווק כשאתה נשוי? זה לא סקס, זה אונס. תגיד לה מההתחלה שאתה נשוי ותשאיר לה את הבחירה לרצות לשכב איתך או לא. אל תאנוס אותה.
אור סופר, עורכת אתר 'און לייף' מדברת על גברים נשואים באתרי היכרויות ומספרת על מערכת יחסים שניהלה עם גבר נשוי שהתחזה לרווק. איך הגיב הנשוי המתחזה כשנחשף? - בהמשך: עורכת התכנית מרינה קיגל מגלה איך עטיפת חטיף הסגירה גבר נשוי שהתחזה לרווק. בהמשך, אור סופר, עורכת Onlife ומרינה קיגל, עורכת התוכנית מספרות על המקרים בהם נתקלו בגברים נשואים שמתחזים לרווקים ברשת.

2 תגובות:

  1. שטויות, משמעות הדבר שאת שוכבת אתו רק מתוך תקווה שיתחתן אתן ולא בשביל הסקס. אם הוא אנס אז באותה מידה את זונה

    השבמחק
    תשובות
    1. אני לא חושבת שאפילו אתה מבין מה כתבת

      מחק