מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום שישי, 19 באפריל 2013

השמאל ההזוי תולה את דגל רש"ע <הרשות הערבית ביו"ש וחבל עזה> במרפסת ביתו בתל אביב


במיוחד לקראת יום העצמאות ה-65 של מדינת ישראל - נציג השמאל ההזוי תלה את דגל רש"ע <הרשות הערבית> במרפסת ביתו שבתל אביב. קוראים לו גור מינצר והוא מנכ"ל CARE שרותי רפואה. גור מינצר גם מחזיק ברשת הרפואה הפרטית CARE. הוא טוען שחינך את הבן שלו לא לשרת בצבא כי לטענתו "חובה על כל אדם מצפוני לא להשתתף בצה"ל".
זה האיש שתלה את דגל פלסטין במרפסת ביתו בתל אביב. זה האיש שחינך את בנו שלא להתגייס לצבא - כך על פי דברים שאמר בראיון ל"גלובס". זה האיש שבמשרדו תלוי דגל פלסטין וזה האיש שטען לאחר שתלה את הדגל כי, "כל פעם שאני חוגג את יום העצמאות אני משתדל לזכור את הילדים, הנשים, האנשים שזה היה ביתם".

שני דגלים נוספים של הרשות מתנוססים כל הזמן במשרד שלו בטייק קר.
מדובר באנרכיסט פעיל בארגון שהוא עצמו מגדיר כארגון של אנרכיסטים. 
האם לדעתכם צריך להחרים את "רשת מכוני CARE -שרותי רפואה" שהמנכ"ל שלה תלה דגל אש"ף על המרפסת שלו ביום הזיכרון לחללי צה"ל?
בשבע השנים האחרונות, גור מינצר נטל בנוסף, חלק בפעילות ארגון "אנרכיסטים נגד הגדר", בעיקר בהפגנות בבילעין, שם הוא וחבריו פוגעים בחיילי צה"ל. 
אני מציעה שיהיה בין הראשונים לניסוי ביישום התוכנית "אמץ לך טרוריסט, שמאלני" בישראל. דבר נוסף, לא אכפת לו אם דעותיו יפגעו לו בעסקים. אם זה לא מפחיד אותו, אז בואו נעזור לו - נחרים לו את העסקים ובכלל זה טיפולים שמבוצעים בקר שרותי רפואה. אז טייק קר, הייה שלום ושלא נראה אותו בחלום.

התמונות: מתוך עמוד הפייסבוק של גור מינצר. תכירו את גור מינצר פעיל שמאל ראדיקלי, הוא הבעלים, המייסד והמנכ"ל של חברת "CARE שרותי רפואה".

זה הפייסבוק האישי שלו 


 וזה דף הפייסבוק של החברה שלו 
כולנו עושים חרם על חברת "CARE שרותי רפואה" !!!

הצטרפו לדף החרם נגד חברת "CARE שרותי רפואה"


5 תגובות:

 1. מהיום אני משתמשת רק ב-CARE שירותי רפואה!! איש צדיק תמים האיש הזה!!

  השבמחק
  תשובות
  1. הוא ממש לא צדיק ולא תמים - הוא לא שונה בפעילותו מהפעילים של מחסום ווטש שהלכו לחבק את המשפחה של המחבלים ששחטו בשנתם את בני משפחת פוגל מאיתמר.

   מחק
 2. בין מוות אתה ובני ביתך , חוששני שמישהו יגרום לך לאסון שלא תתאושש ממנו לעולם

  השבמחק
 3. https://www.youtube.com/watch?v=2D0MmQCNVYk

  השבמחק
 4. אם בבוגדים שכמותו אנו עסקינן.. אז מה יגידו כל הנרצחים והפצועים ש דמם זועק לשמיים..?? חובה ומצווה להוקיע ולגרש אותו ושכמותו מחוץ לגבולות הארץ הרחק הרחק שמא ידביק אותנו במחלות זיהומיות אחרות רחמנא לצלן.

  השבמחק