מודעות ברמת הדף

דרושים בהייטק ופיננסים

יום רביעי, 26 במרץ 2014

עלילת דם נוסח נשיא ארצות הברית According to Jimmy Carter, "Jewish State" means Muslims must convert!


זה ידוע לא מהיום, שמסיבה שאינה ברורה, ארצות הברית אינה תומכת בהכרה של הערבים במדינת ישראל כמדינה יהודית או כמדינת היהודים. לגרסתם, ההכרה הישראלית במדינה ערבית שעלולה לקום ביהודה ושומרון הנה חיונית ולגיטימית. עם זאת, אין צורך בהדדיות והערבים לא צריכים להכיר במדינת ישראל. עם זאת, אין שום תרוץ לכך ש-32 מדינות החברות באו"ם אינן מכירות כלל בקיומה של מדינת ישראל.
ארצות הברית, אחת מהתומכות המתמידות ביותר בישראל, מתחילה לזגזג בגישה זו מאז בחירתו של ברק חוסיין אובמה, זאת למרות שמחובתה להביע תמיכה יציבה במדינת ישראל למען בטחונה. הדבר בא לידי ביטוי למשל בפעילותו של ג'ון קארי האנטישמי, מזכיר המדינה האמריקאי, מול ישראל. קארי הוא זה שלוחץ להתקדמות במשא ומתן לשלום בין ישראל לערבים ואף דוחף להסכם מסגרת כשערך ניסיון לרבע את המעגל והציב הסכם משלו תוך הפעלת לחץ אטומי על הצדדים לחתום ויהי מה.
אחד מנשיאיה האנטישמיים לשעבר של ארה״ב, ג׳ימי קרטר, ירד מהפסים. גם הוא, כמו מזכיר המדינה, אינו תומך בדרישה הישראלית להכרה בה כמדינה יהודית. בראיון לסוכנות הידיעות האמריקנית AP, טוען קרטר שהמשמעות של מדינה יהודית הנו, למעשה, גיור המוני בכפייה של כל ערביי ישראל.   קרטר טוען בראיון, כי ישראל יכולה לקרוא לעצמה מדינה יהודית וכן, לטענתו, הערבים לא יסתרו את המשפט הזה. אבל לכפות על הערבים לטעון שעל כל הערבים שחיים בישראל חייבים להיות יהודים, זה צעד מרחיק לכת.

“I don’t see how the Palestinians or the Arab world can accept that premise, that Israel is an exclusively Jewish state. This has never been put forward in any of the negotiations (...) before (Benjamin) Netanyahu became prime minister this time. And now it has been put into the forefront of consideration. 
About a fourth of Israel’s people are Arab or other non-Jewish citizens. Israel can claim `We are a Jewish state.’ I don’t think the Arab countries will contradict that Jewish statement. But  to force the Arab people to say that all the Arab people that they have in Israel have to be Jews, I think that’s going too far

לפיכך, לטענת קרטר, ברגע שמדינת ישראל תוכרז כמדינה יהודית, רק יהודים יוכלו לחיות בה. הוא אף מרחיק לכת בטענתו שמשמעות ההכרה בישראל כמדינה יהודית הנה בכך שכל מי שאינו יהודי, כולל ערביי ישראל שמהווים משהו כמו רבע מהאוכלוסייה, ייאלמו להתגייר, להמיר את דתם ליהדות. באמת נזכרתי שאני צריכה לחטוף ילד ערבי - נוצרי כדי שיהיה לי דם טרי למצות של פסח. קשה להאמין שהאנטישמי הזה היה פעם נשיאה של אחת מהמעצמות הכי חזקות בעולם. רמה כזו של בורות וטיפשות בטענותיו גם לא שווה את המאמץ בציון העובדה שנתניהו לא היה ראש הממשלה הישראלי הראשון שהציב על שולחן המשא ומתן בין הישראלים לערבים את הדרישה בהכרה של ישראל כמדינה יהודית. מדובר בשקר שאינו קשור למציאות ולעובדות בשטח.
זה ממש נראה שדבר לא השתנה מהעלילות האנטישמיות שמפנים כלפי היהודים במאות השנים האחרונות. תמיד ירדפו את המיעוט הקטן ההוא למען אינטרס עילאי כזה או אחר. מדי פעם קיים עדכון של עלילת הדם כדי להתאים אותה לעידן המודרני, כמו העלילה שישראל היא מדינת אפטרהייד. יותר אבסורד מכך שעדיין יש יהודים שמעלילים עלילות דם על העם היהודי בעקבות השנאה העצמית. אנשים כמו יאיר לפיד, הרצל והשמאל הישראלי בכלל. מעבר לכך, דבר שארצות הברית והרשות הערבית איתה ישראל מנהלת משא ומתן לשלום צריכות לזכור, הנה שיאסר ערפאת כבר העניק הכרה למדינה ישראל כמדינה יהודית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה